Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~jadzia niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 4:41

Nie wiem na co Wy się "umawialiście" z Donaldem Tuskiem przed wyborami.
Ja się "umawiałam" na odsunięcie PiS od władzy, zapewnienie obecności w UE, powrót praworządności, przywrócenie prawdy w stosunkach państwowych, społecznych i ekonomicznych i poszanowanie praw człowieka.
Nie "umawiałam się" na TKM, ani na konkretne osoby na stanowiskach ministerialnych, ani tym bardziej na konkretny czas, który mają spełnić na określonych stołkach. Ani na czas, w których pisowskie szumowiny trafią do aresztów.

Nie chcę, aby za czasów KO (w uproszczeniu) w trybie pisowskim zamykano ludzi. Chcę, żeby zajmowali się tym niezależni prokuratorze, prowadzili śledztwa w normalnym trybie i stawiali uzasadnione zarzuty. Mam osobiste powody, aby chcieć zemsty. Ale wiem, że się doczekam w trybie praworządnym. Nikt mi nie składał terminu realizacji.

Czasami czytam, że ale "przecież w tej sprawie nie trzeba szczególnego postępowania; sprawa jest prosta". Tak, ale nia też się musi ktoś zająć. Co można odlożyć na później, żeby się tym zająć? Potrzeba co najmniej kilkunastu miesięcy, żeby zrobić porządek w prokuraturze.
Może dlatego, że zarządzając firmą nauczyłam się elastyczności, konieczności "przesuwania" różnych osób na różne stanowiska, zarządzania kompetencjami, sprawdzania gdzie się spradzą najlepiej a przede wszystkim zarządzania kryzysowego... Tak, jak D. Tusk, który musi szyć wiele różnych kawałków na agrafki... zapewne by wolał, żeby wybory do EP były później.

Ważne są cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Gunera niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 10:23
Jadzia pleciesz jak by cię zrobili po pijanemu. Rządzenie za pomocą uchwał uważasz za praworządność. Tusk by się uśmiał:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Carlosnek niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 10:27
In Etsy, Shopify Pinterest+SEO + artificial intelligence give high sales results
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzecia droga niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 10:44
W dużych miastach istnieją obecnie szkoły, w których odsetek muzułmańskich uczniów znacznie przekracza 80 proc. – podkreśla Bild.
"Ze względu na wysoki poziom imigracji w ciągu ostatnich ośmiu lat odsetek muzułmańskiej młodzieży i dzieci w szkołach znacznie wzrósł. Wiele tych dzieci pochodzi przy tym z głęboko religijnych rodzin” – podkreśla rozmówca medium.Jak wskazuje urzędnik, “gdy dziewczęta w szkole zachowują się zbyt zachodnio w oczach muzułmańskiej młodzieży (…) uczniowie płci męskiej uznają, że muszą bronić honoru i upominać dziewczęta, aby zachowywały się jak pobożne muzułmanki”. Rozmówca dziennika zwraca też uwagę na agresywne zachowania muzułmańskich uczniów, co często powoduje brak reakcji ze strony nauczycieli....."

Koniec lewactwa bliski hihi...sami się zniszczą....hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Róża niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 13:12
przecież jest na to prosty i skuteczny sposób...nawet dwa...
pierwszy to szturmową pałą po plecach a drugi to wyłapać przy najmniejszej nawet próbie agresji i deport...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Turzyca niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 13:32
Brawo Kodomici. KO na czele z Tuskiem podnosi gaz o 50 %. Poczujecie teraz władzę Rudego i w portfelach będzie o wiele mniej pinindzy. Wybraliście trzodę, bo źle Wam było, media typu tvn24 , rozgłośnie radiowe - radio Z, RMF wyło cała dobę jak to jest źle i łamana jest demokracja. Wyjcie teraz do księżyca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 13:50
Ty nawet nie czekasz na pojawienie się Księżyca i w dzień już wyjesz tępa dzido.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klawisz z celi niezalogowany
29 kwietnia 2024r. o 15:01
Podczas przemówienia Sikorskiego mieszkaniec Pałacu zaprezentował 50 twarzy Dudy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza