Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co myślisz o katastrofie Smoleńskiej

~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
13 godz. 18 min. temu
Klich własnie pisze, że był bałagan, także po stronie rosyjskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konwalia ogrodowa niezalogowany
12 godz. 55 min. temu
Są jeszcze inne książki które też są warte uwagi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MASZ SWÓJ ROZUM niezalogowany
12 godz. 1 min. temu
~~Izabelowa Pietruszka napisał(a): Poczytaj sobie ksiązke Klicha o sytuacji na miejscu katastrofy i przestan pitolić .

nIE LEPIEJ SAMEMU POMYŚLEĆ.? Na symulacjach widać kto popełnił błędy. Kapitan Protasiewicz. Jak auto się rozwali to kto jest winny ? Skrzaty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~polak mały niezalogowany
2 godz. 9 min. temu
Ta cała zadyma ze Smoleńskiem to pokarm dla Macierewicza i Kaczyńskiego oraz całego ludu pis-bezmózgich mutantów.
Jak wam się nie podoba to won za Wisłę do matecznika i tam gnijcie a od normalnie myślących ludzi wam wara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tupolewaj niezalogowany
1 godz. 56 min. temu
Putin miał zdalnie sterowanego pilota od telewizora Rubin jak przycisnął to wtedy pieprznęło w lewym skrzydle i prawym ogonie ,natomiast tych co przeżyli to dobijali z kałaszników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Złotlin niezalogowany
1 godz. 56 min. temu
~~Herbaciany Fasolnik napisał(a): no to sprecyzuj mi która z ''teorii'' szalonego Antonia ''drona'' jest prawdziwa?

przecież ty nawet nie wiesz ile tych antkowych teorii było...
no bo skąd masz to wiedzieć jak twoje propagandowe ścierwa medialne założyły ci klapki na oczy a ty jak typowy piSSdzielec -leming polazłeś w tą antylogikę ...;D

1324 teoria Szalonego Antka.-W samolocie był wybuch, ale śmiechu za "szczęśliwe lądowanie. 14 lat temu takie coś skleciłem :)
Ostatnia rozmowa braci.
Dzwonię do Ciebie mój drogi bracie,
ze strachu mam już pełne gacie,
Nad lotniskiem okropna mgła,
twój brat ze strachu już s*a,
Ląduj bracie, nie czekaj ani chwili,
bo powiedzą żeś Lech Srakaszwili,
Gdy tak bracia gadu -gadu,
jeden woła-LĄDUJ DZIADU !!!,
Niech to wszystko weźmie jasna cholera,
wylądował, na Wawelu w roli "bohatera".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Szczypiorek niezalogowany
59 min. temu
~~Staroróżowy Złotlin napisał(a): ~~Herbaciany Fasolnik napisał(a): no to sprecyzuj mi która z ''teorii'' szalonego Antonia ''drona'' jest prawdziwa?

przecież ty nawet nie wiesz ile tych antkowych teorii było...
no bo skąd masz to wiedzieć jak twoje propagandowe ścierwa medialne założyły ci klapki na oczy a ty jak typowy piSSdzielec -leming polazłeś w tą antylogikę ...;D

1324 teoria Szalonego Antka.-W samolocie był wybuch, ale śmiechu za "szczęśliwe lądowanie. 14 lat temu takie coś skleciłem :)
Ostatnia rozmowa braci.
Dzwonię do Ciebie mój drogi bracie,
ze strachu mam już pełne gacie,
Nad lotniskiem okropna mgła,
twój brat ze strachu już s*a,
Ląduj bracie, nie czekaj ani chwili,
bo powiedzą żeś Lech Srakaszwili,
Gdy tak bracia gadu -gadu,
jeden woła-LĄDUJ DZIADU !!!,
Niech to wszystko weźmie jasna cholera,
wylądował, na Wawelu w roli "bohatera".

Cała prawda 100/100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.